نحوه ی شرکت در امتحانات

نحوه ی شرکت در امتحانات

نکات مورد توجه دانشجویان در زمان امتحانات

سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵ بازدیدها : 13759

ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان گرامی در بازه ی امتحانات ، لازم به ذکر است چند نکته در رابطه با امتحانات پایان ترم را خدمت این عزیزان اعلام نماییم :

 

1- نام کاربری دانشجویان برای ورود به سامانه     "  شماره ی دانشجویی  "    و رمز عبور آنها   "  aA+کدملی  "  است . در صورتی که کد ملی دانشجویان با 0 یا 00 شروع میشود ، از قرار دادن صفر ها در ابتدای کد ملی خودداری نمایید .

2- 🔴 حتما قبل از بازه ی امتحانات نسبت به بروزرسانی مرورگر خود اقدام نمایید و برای مرورگر کروم و فایرفاکس از ورژن بالاتر از 80 استفاده کنید . همچنین به هیچ وجه از مرورگر Internet Explorer استفاده نکنید . 🔴

3- لطفا در زمانبندی ورود خود به سامانه دقت داشته باشید .

4- استفاده از موبایل برای شرکت در امتحانات مشکلی را برای شما به وجود نخواهد آورد . تنها باید از مرورگر کروم بروزرسانی شده استفاده کنید .

5- برای هر سوال دکمه ی ثبت پاسخ بصورت مجزا تعبیه شده است . ثبت پاسخ هر سوال را در انتهای همان سوال انتخاب کنید و انتخاب ثبت پاسخ تمام سوالات را به انتهای آزمون و زمان امتحان موکول نکنید .

6- فیلم آموزشی نحوه ی شرکت در امتحانات پایان ترم در آدرس  https://www.aparat.com/v/017xe موجود است . این ویدیو را با دقت مشاهده نمایید تا خللی در روند آزمون شما به وجود نیاید .